Newsletter Podnikáme na Internetu

Chcete být pravidelně informováni o nových trendech v podnikání na Internetu? Sledujete internetový trh a rádi by jste byli informováni o nových obchodních příležitostech na Internetu? Chcete mít přehled o moderních technologiích? Zaregistrujte si odebírání našeho newsletteru Podnikáme na Internetu a dostávejte pravidelně hodnotné informace zdarma přímo do Vaší emailové schránky!

Poslední vydání newsletteru Podnikáme na internetu

Jak vybrat internetovou agenturu

Dnes u nás najdete možná i stovky firem nabízejících webdesign, redakční systémy či internetové obchody. Vyznat se v jejich nabídkách je často velmi složitý úkol, když všichni nabízejí zdánlivě to samé. Stručně si ukažme, co by agentura, které chcete svěřit správu svých webových stránek, měla určitě splňovat.

Řízení projektů

Každý (nejen) internetový projekt je třeba pečlivě řídit. Systematické řízení projektů totiž šetří nejen čas, ale hlavně náklady a kontroluje rozsah a kvalitu výsledného produktu (webu). Pojďte stručně nahlédnout do projektového řízení naší firmy.

Google a jeho PageRank

Teoretické vysvětlení citační analýzy, která je základním kamenem vyhledávače Google. Dnes pagerank používají prakticky všechny moderní fulltextové vyhledávače.

[sendmail]Přihlášení k odběru newsletteru Podnikáme na internetu|Přeji si odebírat newsletter Podnikáme na internetu.|Vyplňte prosím požadované údaje, newsletter pak budeme pravidelně posílat na vaši e-mailovou adresu[/sendmail]

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.