Redakční systém

Kvalitní redakční systém je základním předpokladem jednoduchého a efektivního publikování na internetu. Základní úlohou redakčního systému je snadná editace webových stránek v klidu a pohodlí kanceláře, čímž šetříte náklady i svůj čas.

Základní vlastnosti

 • Perfektně odladěná architektura - redakční systém prošel více než pěti lety pečlivého vývoje, je jednoduchý na ovládání, rychlý ve všech dnešních prohlížečích (nejen na počítači, ale i na mobilu) a plně podporuje veškeré moderní standarty.
 • Psaní textů v editoru podobném MS Wordu - není nutná žádná znalost programování a přesto si obsah stránek můžete psát sami v pohodlí kanceláře, celá správa webu je velmi jednoduchá a intuitivní a proto můžete spravovat web o pěti stránkách stejně snadno jako prezentaci o stovkách či dokonce tisících stran (ano, i takové weby jsme dělali)
 • Členění článků do kategorií, automatický archiv článků - snadná práce s organizací vašich textů, každý článek můžete třídit do kategorie, kategorie je možné libovolně zanořovat.
 • Systém je víceuživatelský - každý uživatel bude přistupovat do administrace pod svým jménem a heslem a záleží jen na vás, jaká práva mu v redakčním systému nastavíte.
 • Rozšiřitelnost pomocí modulů - možnost naprogramovat nové moduly výrazně šetří náklady do budoucna, některé moduly už jsou v systému obsaženy (ankety, diskuse, ...).
 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO) - systém je perfektně optimalizován pro vyhledávače, vaše stránky tak budou na prvních místech a zákazníci vás tak snadno najdou!

Přídavné moduly redakčního systému

 • Diskuse pod články - mějte zpětnou vazbu od svých zákazníků pod texty na svých stránkách, nevhodné komentáře můžete samozřejmě smazat nebo zcela celou diskusi zakázat.
 • Ankety - chcete více informací od zákazníku? Nechte je hlasovat v uživatelských anketách, které si sami nadefinujete.
 • Nejčtenější a nejnovější články - přehledy nejnovějších a nejčtenějších témat nesmí chybět na žádném webu!
 • Registrace - chcete nechávat uživatele přidávat texty? Připravte jim registrační formulář!
 • Vyhledávání - nejrychlejší cesta k nalezení informací na webu je klasické vyhledávací políčko. Redakční systém projde všechny texty na webu a hledajícímu uživateli vrátí výsledek.
 • Fotogalerie - přidejte na svůj web fotografie, samozřejmostí je možný popis každého obrázku, nastavení rozměrů či třídění do kategorií dle témat.
 • Diskusní fórum - diskusní fóra dávají redakčnímu systému možnost vytvoření rozsáhlé komunity pravidelných návštěvníků loajálních k vašemu webu a vaší značce. Samozřejmě nevhodné diskuse můžete mazat, součástí modulu je i ochrana proti spamu - účinný spam filtr.
 • RSS - nechte vaše návštěvníky, aby si stahávali novinky z vašeho webu do svých RSS čteček, budou se pak pravidelně vracet!
 • WAP - mobilní telefon má každý a k surfování na internetu ho používá už polovina z nás, s modulem WAP si vaše stránky zobrazí návštěvníci i na mobilech!
 • Novinky emailem - svým návštěvníkům pravidelně můžete posílat stručný email na nové produkty/služby nebo krásně vytvořený grafický newsletter, který nabádá ke koupi!
 • Aktuality - publikování firemních aktualit a akcí nebylo nikdy snadnější! Nyní můžete k aktualitám přidávat fotogalerii, diskuse či nastavovat zobrazení aktualit na webu přesně dle vašich požadavků.
 • Interaktivní mapa - detailní interaktivní mapa umožní zanesení vašich poboček a snadné procházení přímo na Vašem webu. Další oblíbenou variantou je například plánovač trasy pro návštěvníky stránek.
 • Poptávkové formuláře - velmi užitečný modul Formuláře umožňuje přímo na stránkách zobrazit kontaktní formulář na odeslání emailu či různé kombinace dotazníků. Vyplněná data pak přímo přijdou na Váš email.
 • Pokročilé statistiky - už vás nebaví jen sledovat počet návštěvníků na vašem webu? S modulem Statistiky budete vědět z jakých měst přicházejí, z jakých stránek se o vás dozvěděli či dokonce zjistíte klíčová slova, která zadávají do vyhledáčů!
 • Multijazykovost - pište svoje články nebo produkty v e-shopu ve více jazykových verzích. Systém už se sám postará o správné zobrazení jazykové verze návštěvníkům stránek.

Speciální moduly redakčního systému

 • Advokátní kancelář - modul upravený pro advokátní kanceláře zavádí novinku ve vedení případů. Nedefinujete si jednotlivé složky se svými mandanty v administraci redakčního systému a poté už můžete perfektně se svým klientem komunikovat. Do složky mandanta pak můžete vkládat texty, poznámky, naskenované kopie dokumentů apod. To samé může vkládat váš klient. Samozřejmostí je zabezpečení komunikace protokolem SSL. Ušetření nákladů je enormní a tento modul se stane hlavní konkurenční výhodou vaší advokátní kanceláře.
 • Reality - redakční systém s modulem Reality se stává vynikajícím řešení pro všechny firmy, které se zabývají prodejem či pronájmem realit, nejen pro realitní kanceláře, ale i pro developery a stavební firmy, které chtějí mít na svých stránkách přehledný katalog nemovitostí. Jednotlivé nemovitosti můžete třídit, podrobně popisovat, nastavovat parametry (ceny, dispozice, rozměry, obytná plocha atd.) či vkládat obrázky. Návštěvník stránek si poté jednotlivé nemovitosti může filtrovat a srovnávat .
 • Cestovní kancelář - s modulem pro cestovní kanceláře a agentury si na svém webu můžete vytvořit dokonalé portfolio destinací s obrázky, parametry, cenami, akcemi, vše třídit dle jednotlivých zemí, úrovní hotelů, vyhledáváním. Návštěvníci si přímo na stránkách mohou jednotlivou destinaci ihned zarezervovat.

Napojení na internetový obchod

Redakční systém je připraven na napojení na náš internetový obchod. Ve výsledku tak dostanete nejen profesionální internetovou prezentaci, ale i robustní systém na elektronické obchodování!

Náš redakční systém vám toto vše v krátkosti umožní. Samozřejmostí je poskytnutí několikahodinového školení přímo u vás ve firmě, které vás naučí s redakčním systémem efektivně pracovat.

Pokud vás zaujala možnost si upravovat snadno celý web pomocí redakčního systému, kontaktujte nás a ukážeme vám přímo ve vaší firmě, jak vám systém usnadní práci..

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.