Tvorba webových stránek

Kvalitní webové stránky jsou dnes jedním ze základním marketingových nástrojů. Přivádějí nové návštěvníky a zákazníky a prezentují vaši značku. Pokud www prezentaci nemáte, či svůj web neaktualizujete, přicházíte nejen o zákazníky hledající váš produkt či značku, ale i nové dodavatele hledající obchodní partnery či kvalitní zaměstnance, kteří by rádi pracovali ve vašem oboru.

Proč mít webové stránky

Už dávno neplatí otřepaná fráze: "moderní web nepotřebuji, zákazníků mám dost". Koho všeho vám přinese dobře udělaná webová prezentace?

  • Nové klienty - každý dnes hledá své dodavatele na internetu pomocí vyhledávačů či na sociálních sítích. Nemáte tyto makretingové nástroje dobře podchycené? Zákazník tedy skončí u vaší konkurence.
  • Noví zaměstnanci - jistě stojíce o růst své firmy a hledáte kvalitní zaměstnance. Ti ale hledají volná místa na internetu, pročítají si stránky potenciálních zaměstnavatelů a přemýšlí, kam půjdou pracovat. Neuveřejňujete na svých stránkách pravidleně informace o volných místech? Kvalitní zaměstnanci tedy půjdou  pracovat pro konkurenci.
  • Noví dodavatelé - také jste často přemýšleli, pro váš konkurent získal např. výhradní zastoupení pro určitý produkt nebo značku? Co když ho prostě jen dodavatel nalezl díky kvalitně vytvořené webové prezentaci?

Kroky v tvorbě www stránek

Tvorba webové prezentace se skládá z mnoha důležitých kroků a pouze jejich správný mix způsobí to, že vaše nově vytvořené webové stránky budou plnit svůj účel - tedy přivádět vám nové návštěvníky. Co vše tedy pod tvorbu webových stránek spadá a kdo se na ní podílí?

  • Analýza webového podnikání - základním krokem analytika je definování hlavních přínosů vaší nové webové prezentace. Pro jaké cílové skupiny je nový web určen? Jaký bude jeho obchodní model? Jaké jsou konkurenční výhody? Jaká klíčová slova váš obor nejlépe vystihují? Jistě chcete aby web vydělával peníze a my už na začátku spolupráce vytvoříme strategii, která vám ukáže cestu!
  • Grafika webových stránek - co bude obsahem webu? Jaké barevné schéma, rozměry, pro jaká rozlišení ho tvoříme? Bude responzivní a čitelný i na mobilních zařízeních? Vytvoříme ho ve stylu flat či parallax? Co budou zobrazovat animace? Bude mít podporu pro AJAXFlash? Jak bude řešena navigace? Náš grafik je profík a web udělá graficky tak, že vám ho konkurence bude závidět!
  • Programování webové prezentace - co vše má váš nový web umět? Doba pokročila - upravovat si celý obsah webových stránek ve vlastním administraci je dnes samozřejmostí. Nechtěli by jste si ale také usnadnit práci a ušetřit čas správou zaměstnanců, skladů či všech dokladů přímo na vlastním webu ve chráněné sekci? Chtěli by jste získávat podrobný přehled o zákaznících, spravovat newslettery či si analyzovat provoz webové prezentace? Zobrazovat si analýzy o svých webových stránkách a eshopech vše přehledně na jednom místě s přístupem odkudkoliv třeba i z mobilního telefonu? Používáme vlastní sofistikované řešení informačního systému Primavera. Můžeme vám naprogramovat jakékoliv libovolné funkce a nový web napojit na pokladní systémy, sklady, ceníky, dodavatele. Nebojte, naši programátoři jsou profíci - vysoká škola a roky praxe jsou u nich samozřejmostí.
  • Propagace a marketing - spuštěním nové webové prezentace začíná práce pro našeho odborníka na marketing a propagaci. Chcete přece aby vaše nové www stránky měli velkou návštěvnost a přinášeli vám nové zakázky. Dostaneme je na první místa ve vyhledávačích, připravíme profily na sociálních sítích či vám pomůžeme s psaním čtivých textů na web, které prodávají (copywriting). Nechte si od nás poradit jak podnikat na internetu.
  • Analýzy a průběžné testování webových stránek - kvalitní postimplementační podpora a dlouhodobý náš servis vám zajistí průběžné zlepšování prodejních schopností vašeho webu - budeme sledovat konverzní cesty na stránkách, vylepšovat obchodní přesvědčivost webu, testovat podle uživatelských scénářů či oční kamery, využívat A/B testování,... S klienty pracujeme dlouhodobě. Jejich úspěch je přece i náš úspěch!

Investice se do nových stránek vrátila během velmi krátké doby prostřednictvím zakázek od klientů, kteří o naší firmě dříve nejspíše ani nevěděli. Plánujeme proto spolupráci s iNAK.CZ rozšířit i na další služby, neboť jsme se sami přesvědčili o tom, že se jedná o investici s jistou návratností. Mgr.&Mgr. Luboš Mazanec, KONATEX s.r.o.

Udělat kvalitní web je práce často i na týdny a podílí se na ní několik lidí. Jedině pak máte jistotu kvalitně odvedené práce a dobře investovaných peněz.

Webové stránky už pro vás tvoříme deset let. Za tu dobu jsme stáli u stovek různě velkých internetových projektů. Dělali jsme www stránky o rozsahu několika málo podstránek, ale stejně tak eshopy, na kterých najdete desetitisíce položek. Pokud máte zájem o kvalitní moderní www stránky, kontaktujte nás.

 

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.