Internetový obchod, e-shop

S internetovým obchodem od iNAK.CZ s.r.o. dostanete svého dokonalého virtuálního obchodního zástupce, který vám bude přinášet 24 hodin 7 dnů v týdnu nové zákazníky a objednávky.

Jádro internetového obchodu tvoří tzv. redakční systém, pomocí kterého si web můžete sami libovolně upravovat stejně snadno, jako když pracujete ve Wordu. Navíc celý eshop je už od základu maximálně optimalizován pro vyhledávače a umisťuje se tak na prvních místech ve výsledcích vyhledávačů!

Moduly internetového obchodu

Perfektní správu vašeho celého internetového podnikání zajistí několik modulů, které v rámci internetového obchodu dostanete.

Sklad

Modul Sklad představuje kompletní systém na vedení skladové evidence. Dostanete přehled o stavu skladu, chybějících zásobách, modul umí automaticky vytvářet sestavy s chybějícím zbožím a odesílat je vašim dodavatelům! Úspora času je enormní!

Samozřejmostí je napojení na čtečku čárových kódů!

Zboziexport

Využijte příležitost mít celou svou zásobu na nejpoužívanějším srovnávači cen Zboží.cz od Seznam.cz či na dalších katalozích. Modul Zboziexport vše zajistí automaticky, získáte další zdroj zákazníků zcela zdarma!

Příbuzné zboží

Systém vyhodnocuje několik parametrů (cena, kategorie, historie nákupů ...) o každém zboží a dokáže tak zákazníkovi nabídnout podobné zboží, k tomu, které si vybral (např. k botám nabídne impregnační vosk nebo boty od stejného výrobce).

Slevy

Připravte slevy pro své zákazníky! Můžete si nadefinovat slevové kódy poskytující slevu v nastavených procentech a kód odeslat jen věrným zákazníkům.

Nebo nastavíte jednotlivé cenové hladiny, při kterých zákazníci dostanou slevu (např. při nákupu nad 3000Kč sleva 1%, nad 4000Kč 2%) a e-shop se sám postará o správné výpočty na fakturách.

A samozřejmě jednotlivé slevy můžete libovolně kombinovat.

Objednávky, fakturace

V administraci internetového obchodu přehledně vidíte seznam všech objednávek, u každé si můžete nastavit status na "Vyřízeno", "Nevyzvednuto" a jiné statusy, které si nadefinujete.

Modul se stará i odeslání potvrzovacích emailů zákazníkům a o automatické vytváření faktur dle platných právních předpisů. Faktury se samozřejmě archivují.

A nebo si nechte zobrazit statistiky tržeb za určitá období a importujte data do vašeho účetního programu.

B2B - velkoobchod

E-shop od nás se perfektně hodí i pro velkoobchody. S modulem B2B je nadefinování cenových hladin snadné!

Můžete dokonce spustit samostatný e-shop určený speciálně pro maloobchodní partnery na samostatné adrese, a přesto budete mít všechny objednávky ze všech internetových obchodů na jednom místě.

Prodejny

Využijte náš internetový obchod jako webový informační systém!

Modul Prodejny Vám dává možnost rozšířit internetový obchod i do sítě kamených poboček. Náš internetový obchod dokonce umožňuje pracovat se čtečkami čárových kódů. Máte tak veškeré informace o vašem podnikání na jednom místě(třeba i z displeje mobilního telefonu).

S modulem Prodejny můžete:

  • tisknout a archivovat pokladní lístky pomocí čtečky čárových kódů
  • sledovat denní/měsíční tržby k jednotlivým prodejnám
  • sledovat tržby dle jednotlivých zaměstnanců
  • sledovat stavy skladu v jednotlivých prodejnách.

Ostatní moduly

Internetový obchod je postaven nad naším redakčním systémem, můžete tedy využít navíc všechny jeho vlastnosti a moduly:

Samozřejmostí je podrobné zaškolení do ovládání internetového obchodu a poskytnutí cenného know-how o firemních procesech v internetovém obchodování. Internetový prodej v elektronických obchodech je budoucnost nejen maloobchodu, ale i velkoobchodu. Nenechte si ujet vlak a kontaktujte nás ohledně nového eshopu.

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.