Co o nás říkají naši klienti

Nejen realizované projekty, ale i názory našich klientů nám dělají dobré jméno. Přečtěte si, co říkají naši klienti o našich produktech a o tom, jak jsme jim zvýšili návštěvnost a vydělali peníze.

Jako malá výrobní firma jsme dlouho odkládali investici do nových webových stránek. Nakonec jsme narazili na firmu iNAK.CZ, která nám nabídla nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou poskytnutého řešení. Výsledek nás velmi mile překvapil a pracovníci firmy iNAK.CZ nám navíc dokázali srozumitelně a trpělivě vysvětlit, jak stránky správně používat, aby přinesly odpovídající efekt. Musím přitom dodat, že se investice do nových stránek vrátila během velmi krátké doby prostřednictvím zakázek od klientů, kteří o naší firmě dříve nejspíše ani nevěděli. Plánujeme proto spolupráci s iNAK.CZ rozšířit i na další služby, neboť jsme se sami přesvědčili o tom, že se jedná o investici s jistou návratností.

Mgr. & Mgr. Luboš Mazanec, ředitel KONATEX s r.o.

Jsme rádi, že si můžeme pomocí redakčního systému firmy iNAK.CZ s.ro. celý náš web pohodlně upravovat a překonávat tak naší konkurenci. Optimalizace pro vyhledávače nám přináší nové zakázky. U firmy iNAK.CZ s.r.o. zejména oceňujeme, že se zaměřuje na komplexní internetové služby, které zahrnují nejen technickou administraci, ale i marketingovou podporu například ve vyhledávačích.

Jaroslav Mašek, jednatel W-servis spol. s r.o., Plzeň

S prací internetové a reklamní agentury iNAK.CZ s.ro. jsem velmi spokojen. Mile mě překvapila návštěvnost naší prezentace, která díky kvalitní optimalizaci překonala naše očekávání o několik desítek procent. Právě proto hodláme s agenturou iNAK.CZ i nadále spolupracovat na případných úpravách našeho webu.

Peter Martinka, ředitel Damart.cz, Klatovy

S lidmi z firmy iNAK.CZ s.r.o. spolupracuji už několik let. Původně
jediný zdroj činnosti (prodej doplňků výživy přes e-shop) jsem rozšířil o provozování sportovního zařízení včetně fitness. V té době jsem ještě nevěděl (a ani nevěřil), kolik nových zákazníků může do sportovního centra přivést kvalitně optimalizovaný web. Nedovedl jsem si ani představit, jak může být správné vyladění webu komplikované, ale díky návodům a kreativním nápadům, které často od firmy iNAK.CZ dostávám, jsem se mnohému naučil a společnými silami jsme vytvořili účinný nástroj v boji s konkurencí. Jsem také rád, že moji zaměstnanci zvládnou rychle udělat všechny potřebné změny díky snadnému ovládání redakčního systému. Protože sám nemám čas sledovat všechny nové trendy při tvorbě webu, jsem rozhodnutý i nadále spolupracovat s firmou iNAK.CZ s.r.o., protože mě už několikrát její zaměstnanci přesvědčili o tom, že je stále co zlepšovat.

Ing. Bc. Jan Zavadil, Profitsport.cz, Plzeň

Perfektní optimalizace pro vyhledávače a několikanásobné zvýšení návštěvnosti našeho webu www.3dnávrhy.cz nás přesvědčilo, že iNAK.CZ s.r.o. je konečně ten partner, který webových stránkám rozumí. Za dva roky jsme spustili už čtvrtý web a další weby plánujeme. Stále nové nápady na zlepšení našich stránek, rychlé odezvy na moje požadavky, příjemné ceny – nejen to jsou důvody, proč můžeme firmu iNAK.CZ doporučit i dalším firmám.

Marik Treťjakov, 3D návrhy s.r.o., Plzeň

Přístup lidí z firmy iNAK.CZ se mě velmi líbil. Na první schůzce jsme se stručně pobavili o mých představách o webových stránkách, na té druhé mě překvapilo množství funkcí a nápadů, co vše je možné na internetu využít. Většinu zadání a funkcí navíc připravili sami, neměl jsem tedy žádné starosti. Výsledek mě mile překvapil a firmu iNAK.CZ určitě mohu doporučit každému, kdo uvažuje o nových stránkách.

Ing. Petr Praženka, IM Projekt, spol. s r. o., Mladá Boleslav

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.