Reference - eshopy, webové stránky, internetový marketing a reklama

Realizovali jsem stovky internetových projektů pro desítky klientů - drobných živnostníků, středních firem, ale i akciových společností s mezinárodní působností. V našich referencích tedy najdete jak drobnější webové prezentace, tak elektronické eshopy s tisíci produkty generující mnohamiliónové tržby. Našim zákazníkům vytváříme webové stránky a elektronické obchody, které napojujeme na libovolné účetní, skladové či informační systémy, spravujeme reklamní kampaně ve vyhledávačích, vyhledáváme vhodné reklamní plochy na partnerských webech a radíme podnikatelům jak na internetu úspěšně podnikat. Podívejte se na některé naše vybrané projekty, které jsou zvláštní svým provedením či rozsahem. Přečtěte si také co o nás veřejně říkají naši klienti.

  • Vše
  • Elektronické obchody
  • Webové prezentace
  • Webové aplikace
  • Reklamní kampaně

Sportoviště města Sušice, p.o.

Webová prezentace města Sušice představuje jednu z našich zakázek pro veřejný sektor. Přehledná grafika, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně je ten nejlepší důkaz, že dobře udělaná prezentace skutečně funguje.

Česká pošta

Českou poštu netřeba představovat. Pro propagaci služby "Balík do ruky" jsme zajistili vhodné reklamní plochy na internetu.

HM Studio a.s.

Hračkářský řetězec, který má třicet prodejen po celé ČR se na nás obrátil s žádostí o moderní eshop s možností propojení na informační systém Helios. Elektronický obchod obsahuje několik tisíc produktů, vše plně synchronizované se sklady a účetnictvím.

Generali Klatovy

Webová prezentace pro pobočku Generali v Klatovech je další z našich referencí. Zadání bylo poměrně jednoduché - udělat interaktivní web s firemními barvami Generali a s možností snadné administrace. Jak jsme se úkolu zhostili, posuďte sami.

Hledamhudbu.cz

Hledamhudbu.cz je zcela unikátní projekt na českém internetu, jehož hlavním cílem je ušetřit čas při hledání hudebního doprovodu na různé společenské akce. Web představuje ucelenou platformu pro vzájemný kontakt mezi nabídkou a poptávkou na trhu hudby.

Nescafé

Nescafé přišla s řadou kávy určené mladým lidem. Naše rozsáhlé portfólio spravovaných webů pro mládež zaujalo společnost Nescafé natolik, že se rozhodla pro nákup našich reklamních ploch a následnou správu internetové reklamy.

Puzzle-prodej.cz

Jeden z našich nejrozsáhlejších projektů zdaleka překonává označení "eshop". Velmi rozsáhlý systém spravuje nejen databázi 20000 produktů(!), ale zabezpečuje i správu zaměstnanců, několika kamenných obchodů, skladů, účetnictví a to vše navíc v různých jazycích a měnách.

Lovecké-cesty.cz

Specializovaná cestovní agentura zaměřující se na prodej loveckých zájezdů po celém světě. Součástí webu je databáze zemí či lovené zvěře. Projekt zaujal zákazníka natolik, že jsme mu záhy začali pomáhat i s expanzí na další zahraniční trhy.

Nábytek Řepov

Eshop s nabídkou nábytku s možností virtuální prohlídky, třídění do desítek kategorií, návrháře kuchyní či koupelen. Vše snadno spravovatelné z jedné administrace.

K - F.K. spol. s r.o.

Zástupce drobnější webové prezentace, tzv. vizitky. Zadáním bylo udělat jednoduchý přehledný web s možností rychlého kontaktu a základní představení firmy.

Prodos s.r.o

Kampaně na budování značky a získání lepších pozic ve vyhledávačích pro zvýšení prodeje knih tohoto klasického českého vydavatele učebnic.

Profibau s.r.o.

To, že eshop zdaleka nemusí sloužit jen pro přímý a okamžitý prodej produktů, ale i pro intenzivní komunikaci se zákazníky, ukazuje obchod www.fasada-levne.cz. Součástí jsou rozsáhlá diskusní fóra či kalkulačky zateplení.

Hračky Bohemia

Příjemný a sympatický web s ticíci produkty pro naše nejmenší. Elektronický obchod je napojen na informační systém Helios.

Vysoká škola hotelová v Praze

Výběrové řízení pro intranet Vysoké školy hotelové se zůčastnilo 16 firem a jsme hrdi na to, že náš redakční systém byl vyhodnocen jako nejlepší. Používá ho 1500 studentů a zhruba 1000 zaměstnanců školy.

Hry-obchod.cz

Známý eshop s nabídkou stovek společenských her od vydavatelů z celého světa umožňuje zadávání zboží s desítkami parametrů, evidence výtvarníků her, herních principů, kategorií. Součástí je snadné vedení objednávek a napojení na účetní a skladový software.

Citi Bank a.s.

Reklamní kampaň na propagaci produktu "Citi Půjčka Online", kterou shlédlo během krátké doby téměř 200000 uživatelů.

Leasyn s.r.o.

Česko-švýcarská firma po nespokojené spolupráci s reklamním studiem se obrátila na nás se žádostí o vytvoření moderního eshopu s mnoha pokročilými funkcemi - 3d zobrazení produktů, pokročilé filtry, moderní responzivní design dobře čitelný nejen na PC, ale i na tabletech a mobilech, sklady, práce se zákazníky, správa sociálních sítí...

PROLOV s.r.o.

PROLOV je česká značka stará téměř 25 let. Firma prodává vše pro lovce - zbraně, loveckou techniku, oblečení či různé další doplňky. Díky tisícům položkám na eshopu a detailní správě zákazníků v našem systému ji znají zákazníci nejen v ČR, ale i v Německu či na Slovensku. Pro firmu realizujeem už několik let mnoho eshopů a webových prezentací, reklamních kampaní, sociálních sítí.

Klatovské rybářství a.s.

Největší producent ryb v ČR spravuje 400 rybníků. Pro firmu jsme dělali webové prezentace nejen v češtině, ale i v němčině či angličtině.

APOLO SOLAR s.r.o..

APOLO SOLAR patří mezi největší dodavatele fotovoltaických elektráren v Evropě. Jen za minulý rok prodal přes 2000 fotovoltaických elektráren. Pro firmu realizujeme veškerou propagaci na internetu a dlouhodobě se staráme o marketing na internetu. Plánujeme značná rozšíření jazykových verzí a spuštění vlastního eshopu.

PROLOV s.r.o.

Další z mnoha projektů tohoto tradičního dodavatele vybavení pro lovce. Eshop je napojen na sklady, zákaznické databáze, výrobce a dodavatatele a obsahuje mnoho pokročilých filtrů. Samozřejmě se staráme o jeho úspěšnou propagaci ve vyhledávačích.

BRASED spol. s r. o.

Pro výhradního dovozce speciálních vinylových podlah s vlastní prodejní sítí jsme realizovali eshop obsahující barevné vzorníky, skladové moduly či automatickou tvorbu faktur. Samozřejmostí jsou galerie realizací, dokumenty či užitečný online kalkulátor, pomocí kterého si návštěvník sám vypočte potřebné množství a cenu dle rozměrů místnosti.

Profitsport.cz

Plzeňské fitnes centrum zabývající se poradenstvím a prodejem doplňků pro sportovní výživu spustilo s námi první eshop už před deseti lety. Od té doby spravujeme pro firmu eshopů několik a zajišťujeme kompletní poradenství v SEO (optimalizace pro vyhledávače) a spravujeme PPC (reklamní kampaně ve vyhledávačích).

Tesco Stores ČR a.s.

Obsáhlé obsahové portfolio našich webů přilákalo i společnost Tesco, která si nechala zajistit reklamní plochy pro marketingovou kampaň na propagaci zvýhodněné cenové akce ve svých hypermarketech.

Akostav s.r.o.

Web stavební firmy vyniká přehlednou grafikou a snadnou správou. Nesmí chybět základní správa dokumentů, a snadné editování obsahu celého obsahu v redakčním systému.

Autopůjčovna Sladká

Web generuje zisky pro firmy velké i ty menší, což může dosvědčit paní Sladká z Autopujčovna Sladká, která díky přehledné webové prezentaci získává každý den nové zájemce o pronájem jejího vozového parku.

BONAS

Firma specializující se stavební úpravy interiérů z Mladé Boleslavi realizovala už několik internetových projektů - od webových prezentací, přes reklamní kampaně na zvýšení povědomí v regionu.

Invia

Největší internetový prodejce zájezdů v ČR realizoval na našich webech kampaň zaměřenou na přímý prodej zájezdů.

DEVELOP - start, s. r. o.

Pronájem celého areálu bývalých kasáren v Janovicích nad Úhlavou zahrnuje správu několika desítek výrobních objektů. S tím firmě pomáhá náš systém společně s mnoha moduly na evidenci volných nebo pronajatých jednotek. Samozřejmostí webu jsou mapy s objekty k pronájmu, videa a interaktivní prohlídky.

Finance pro rodinu, s. r. o.

Firma působící ve Středočeském kraji v segmentu finančního poradenství si pro úspšný boj s konkurencí vybrala webové stránky plné mnoha odborných článků i rad pro laiky. Až stovky návštěvníků denně a rozrůstající se tým spolupracovníků je důkazem, že kvalitní web je dobrá investice.

IM Projekt, spol. s r. o.

Jedna z největších projektových kanceláří v ČR specializující výhradně na top klienty typu Škoda Mladá Boleslav si nechala spustit web na prezentaci své firmy se snadnou možností aktualizací a snadnou dohledatelností.

Janda Plošiny

Webová prezentace operátora s mobilními plošinami na území ČR. Součástí je moderní webdesign s aktivními prvky, aktuality, fotogalerie, poptávkové formuláře, mapy poboček či databáze nabízených strojů s parametry či diagramy.

Konatex s.r.o.

"Kvalitní webová prezentace je investice s jistou návratností". Tak charakterizoval naši práci majitel reklamní firmy Konatex specializující se na zakázkovou a sériovou výrobu z koženky, kůže a PVC fólií.

Česká asociace pro arbitráž

Námi vyvinutý unikátní modul Advokát umožňuje vést soudní případy plně přes Internet. Každý klient má přístup do své složky, kde nalezne vše o jeho případu - dokumenty, smlouvy či aktuální informace. Citlivá data i celá komunikace jsou šifrovány pomocí zabezpečeného protokolu SSL.

WT - Design s.r.o.

Water Transfer Printing - to je speciální technologie na úpravu povrchů různých materiálů. Web firmě usnadňuje získávání nových zákazníků. Různé aktuality, ankety či diskuse zlepšují komunikaci firmy a klientů nejen v ČR, ale hlavně v Německu, kde firma taktéž působí.

Referáty-seminárky.cz

Referáty-seminárky.cz patří se svými až 10000 návštěvníky denně k nejnavštěvovanějším vzdělávacím projektům u nás. Web je ohromná studnice desetitisíců textů, diskusních příspěvků a komentářů. Schopnost spravovat takto technicky náročný projekt je vynikající reference pro náš redakční systém, který zajišťuje veškeré funkce webu.

STUDENT AGENCY

I STUDENT AGENCY využila možnosti pronájmu na našich obsahových webech. Realizovali jsme pro ni kampaň propagující poznávací zájezdy určené převážně mladým lidem. Kampaň během několika týdnů oslovila téměř 300000 návštěvníků.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

Pro síť kamenných obchodů v obchodních centrech jsme připravili rozsáhlý intranet, pomocí kterého klient plánuje směny, eviduje stavy skladu pro 10000 skladových položek, dále pokladní systém, podrobné analýzy o výkonech zaměstnanců. Vše online z mobilního telefonu.

Šumavské reality

Realitní kancelář Šumavské reality si u nás objednala systém na správu realitních zakázek. V administraci si eviduje jednotlivé byty, domy, pozemky, u každé nemovitosti může nastavit množství různých parametrů. Samozřejmostí geografické mapy jednotlivých nemovitostí či různé statistiky.