Ing. Petr Heller

Pozice: ředitel

Ukončené vzdělání: Fakulta aplikovaných věd v Plzni, obor Inženýrská informatika

E-mail: heller(zavinac)inak.cz

Petr Heller stál u zrodu firmy iNAK.CZ s.r.o. od samého počátku. V současné době se aktivně stará o chod firmy, programuje internetové aplikace, komunikuje s klienty a vymýšlí pro ně komplexní strategie pro podnikání na Internetu.

O programování se zajímá již od dětství - prošel hezkou řádku jazyků od pradávného Pascalu a QBasicu, přes Visual Basic, C, C++, Delphi či nověji PHP a Java. S Internetem se setkal v druhé polovině devádesátých a internetovému programování zůstal věrný dodnes. Od roku 2000 se začíná zajímat o problematiku SEO, analýzy návštěvnosti a klíčových slov a studuje principy internetové reklamy a marketingu. Před nástupem do iNAK.CZ s.r.o. pracoval několik let jako programátor a konzultant na volné noze.

Již několik let publikuje svoje znalosti v prestižních internetových i klasických periodikách. Na Internetu najdete jeho články v předním magazínu o internetovém marketingu a programování Interval.cz, Živě či Mobilmania. Jeho práce se objevily i na přílohách klasických magazínů PCWorld a Chip. Vydává internetový magazín IT webzine, kde pravidelně naleznete nejnovější poznatky ze světa Internetu, programování a marketingu (nechte si zobrazit některé publikace). Aktivně se účastní mnoha českých diskusí o problematice optimalizace pro vyhledávače (SEO), programování či internetovém marketingu. Vystupuje v diskusních fórech serverů Builder.cz či Interforu magazínu Interval.cz. Je aktivním editorem celosvětového katalogu DMOZ.

Ve volném čase navštěvuje divadla, chodí na koncerty moderní i vážné hudby a rád se prochází po českých pamětihodnostech. S chutí si přečte populárně-naučnou literaturu o astrofyzice či jiných přírodních vědách. Uvědomuje si, že se Internet stále více a více stává významným obchodním kanálem, a proto také se zájmem sleduje novinky a studuje knihy z oblasti internetového marketingu (Kotler, Zyman, Nielsen) a informačních technologií obecně.

Pokud nás budete kontaktovat, bude to s největší pravděpodobností právě Petr Heller, který se vám bude věnovat jako první.

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.