Internetový marketing

Ani technicky sebelepší stránky nezaručují komerční úspěšnost. Toho dosáhnete aplikováním procesů a metod internetového marketingu. Zajistíme efektivní (výdělečnou) reklamu, optimalizujeme vhodně vaše internetové stránky tak, aby se umisťovali na prvních místech ve vyhledávačích a naučíme vás, jak uspěšně šířit dobrou pověst vaší značky na internetu.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Obsadit první místa ve vyhledávačích je nejefektivnějším prostředkem k úspěchu internetové prezentace. Pomůžeme s analýzou klíčových slov, navrhneme vhodnou strategii a zajistíme první místa ve vyhledávačích i na vysoce konkurenční slovní spojení!

Propagace na Facebooku a v dalších sociálních sítích

Sociální sítě, z nichž tu největší - Facebook, využívá dnes jen v České republice téměř tři miliony uživatelů. Pokud by jste chtěli využít tento potenciál, nabízíme vám kompletní služby: pomůžeme vám s nastavením firemního profilu, budování komunity či správu veškerých aktivit na Facebooku a dalších sociálních sítích (Twitter).

Reklamní systémy PPC

Reklamní systémy typu PPC (Pay Per Click = Plať za klik) představují většinou levný způsob zviditelnění na internetu. Hlavní výhoda spočívá v tom, že za reklamu platíte až tehdy, pokud na reklamu někdo klikne a dostane se tak na váš web.

Budování zpětných odkazů (linkbuilding)

Budovat zpětné odkazy je nutnost, pokud si chcete dlouhodobě zajistit první místa ve vyhledávačích. Máme propracované procesy, které z linkbuildingu dělají efektivní nástroj pro zlepšení vašich pozic ve vyhledávačích.

Bannerová reklama

Klasická reklama ve formě reklamních proužků (tzv. "bannerů") se výborně hodí pro reklamu cílenou na budování značky (branding). Navrhneme pro vás optimální strategii a připravíme vhodné portfolio webů tak, aby reklama oslovila co nejvíce lidí z vaší cílové skupiny!

Virální marketing

Pod pojmem virální marketing si můžeme představit sen každého marketéra - sami lidé si o vašich službách a produktech v dobrém povídají a dělají vám tak reklamu zadarmo! Víme kde se shlukují vaši zákazníci a dokážeme je oslovit tak, aby oni sami budovali dobré jméno vaší firmě!

[sendmail]Kontaktní formulář na Internetový marketing|Chtěli bychom připravit vhodnou strategii ohledně internetového marketingu a reklamy. Kontaktujte nás na čísle... [/sendmail]

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.