Historie firmy

Na internetu působíme již téměř sedm let. Jaké byly naše začátky, jací byli první klienti a původ vzniku našeho názvu se dozvíte na této stránce.

2003

První internetové projekty, např. Dějepis.info, kvalita úměrná té době, přesto návštěvnost už v řádu stovek lidí denně.

2004

Petr Heller zakládá živnost na tvorbu www stránek a reklamní činnost. Vystupuje pod značkou "Internetová reklamní agentura PetrHeller.info". Získává první komerční klienty, zatím spíše z řad drobných živnostníků.

2005

Zdokonalování redakčního systému, vývoj mnoha nových modulů pro e-shop.

Začínáme koketovat s mobilním marketingem na webu Na-mobil.cz. Později systém spouštíme ve Velké Británii, Maďarsku či Izraeli.

Budujeme obsahové weby, např. Referáty-seminárky.cz, který ve špičce navštíví i více než 10000 návštěvníků denně a později na něm zobrazují reklamu firmy jako Student Agency či Tesco Stores. O několik měsíců později spouštíme slovenskou variantu.

2006

Vznik nové značky PHsoftware.cz, která nahradila původní značku "Internetová reklamní agentura PetrHeller.info". Firma se přeorientovává z prostého tvůrce www stránek na poskytovatele kompletních internetových řešení - e-shopy, redakční systémy, internetový marketing a reklama na internetu.

Vítězství tendru na dodávku redakčního systému pro Českou vysokou školu hotelovou v Praze.

Posilujeme naší divizi mobilního marketingu nákupem známého českého webu GOSMS.CZ - SMS zdarma s návštěvností téměř půl milionu návštěvníků měsíčně.

2008

Vznik právnické osoby iNAK.CZ s.r.o. Začali jsme nabízet poradenství a školení v internetovém podnikání. S tím má spojitost i náš název - "internetové NAKupování", předznamenávající naší specializaci na komerční www stránky a internetové obchody.

Počet realizovaných projektů překročil stovku, návštěvnost námi spravovaných webů dosáhla téměř 100000 návštěvníků denně!

2009

I v období hospodářského poklesu získáváme nové klienty, začínáme se zůčastňovat prvních nabídek do výběrových řízení státních zakázek.

? 2010 ?

Otevření poboček v Praze a Brně, další zvyšování úrovně poskytovaných služeb, ceritifkace ISO 9001:2001.

 

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.