Orientační ceník

Je samozřejmé, že každá zakázka je jedinečná a vždy k ní přistupujeme individuálně. Při stanovování celkové ceny vycházíme z následujícího ceníku:

úkoncenapoznámka
shrnutí potřeb a základní analýza cílů klientazdarma
zaregistrování doménového jménazdarma
základní verze redakčního systému14900 KčPsaní článků v precizním editoru připomínající známý Word, třízení článků do kategorií, registrace více uživatelů a nastavení jejich práv, nastavení data publikace, koncepty apod. Navíc psaný manuál a několikahodinové školení v ceně!
doplnění redakčního systému o komunitní moduly10000 Kčdiskuse, ankety, počítadla, jednoduchá fotogalerie, fórum atd.
doplnění redakčního systému o moduly elektronického obchodu15000 Kčobjednávkový košík, kontaktní formuláře, evidence objednávek a jejich stavu (vyřízeno, zrušeno, v přípravě apod), automatická tvorba faktur, evidence položek ve skladu, evidence dodavatelů, automatické reporty chybějícího zboží od jednotlivých dodavatelů, inventura
vytvoření grafického návrhu a jeho implementace do redakčního systému3000-5000 Kč
webhosting na našem serveru v Brněod 100Kč/měsícpravidelné zálohy, 24h servis, při delším neplánovaném výpadku vrácení peněz

Při individuálních úkonech vycházíme z následujících hodinových sazeb. Preferujeme ale ceny za hotový úkon, na kterých se domluvíme předem. Zákazník vždy dopředu od nás ví, kolik bude práce stát.

úkoncenapoznámka
programování nových funkcí do redakčního systému (PHP, Mysql)300 Kč/hod
podrobné školení ve firmě klienta v oblasti internetového marketingu a zvyšování ziskovosti internetových stránek1500 Kč/hodkonzultace jsou zaměřeny především na správné postupy v prodejním procesu na internetu, tipy na zvýšení ziskovosti internetové prezentace, snížení nákladů, využívání správných prodejních kanálů apod. Součástí školení jsou i praktické ukázky. Školení vede ředitel iNAK.CZ s.r.o. Petr Heller
několikahodinové školení v používání našeho redakčního systémuzdarmanavíc psaný manuál
grafické práce350 Kč/hod.
návrh a správa reklamních kampaní550Kč/hodměsíční reporty a výkazy o reklamních výkonech jednotlivých kreativ v ceně
expertní programování, analýzy a průzkumy trhu, datamining, pokročilá optimalizace pro vyhledávače apod.1000 Kč/hod.

Vzorové příklady

Níže uvádíme příklady nejčastějších požadavků našich klientů.

Vizitka

Zadání: Firma potřebuje udělat jednoduchou stránku jen s kontaktním údaji a mapou, na webu budou tři stránky o zaměření firmy, nechce si sama upravovat obsah webu. Web má sloužit jen jako vizitka firmy.

Cena: 5000Kč - 8000Kč.

Firemní prezentace

Zadání: Firma potřebuje udělat slušnou internetovou prezentaci, chce si sama upravovat obsah webu a přidávat novinky. Více článků bude rozděleno do samostatných kategorií. Zároveň chce být vidět ve vyhledávačích. Stránky obsahují diskuse pod texty na získání zpětné vazby od návštěvníků, jednoduchou fotogalerii, kontaktní formuláře či interaktivní mapu sídla firmy a poboček.

Cena: 13000Kč - 20000Kč.

Obchůdek

Zadání: Firma chce vstoupit se svým zbožím na internet. Rozhodla se pro velmi dobrý elektronický obchod pro cca desítky až stovky produktů, zboží bude tříděno do kategorií, web obsahuje vyhledávání či diskuse pod články. K dispozici budou kontaktní formuláře, diskusní forum, u každého zboží lze přidat obrázek apod.

Cena: 13000Kč - 20000Kč.

Internetový obchod

Zadání: Firma si zvolí variantu redakčního systému s eshopem z předchozího příkladu, zároveň chce proškolit zaměstnance v oblasti optimalizace pro vyhledávače, aby psali dobře prodejné texty, které se budou dobře umísťovat ve vyhledávačích. Požaduje moderní grafiku. Očekává mnoho zákazníků, kterým chce být vždy na blízku, proto si buduje kolem svého webu komunitu, zaměstnanci pravidelně publikují nové texty, návštěvníci mohou reagovat v diskusích a fórech, firma často pořádá ankety, zákazníkům pravidelně rozesílá newslettery s aktuálními novinkami a akcemi na webu.

Profesionální administrace umožňuje přehledné vedení všech objednávek, stavu jejich vyřízení, evidence zákazníků, statistiky prodejů v jednotlivých obdobích atd. Samozřejmostí je velmi podrobná statistika návštěvnosti webu, budete tak mít dokonalý přehled o svých zákaznících a o jejich nákupech.

Cena: 20000Kč – 30000Kč.

B2B obchod

Zadání: Firma si zvolí variantu redakčního systému s eshopem z předchozího příkladu, navíc chce mít napojení na účetní systémy, podrobné vedení skladové evidence, inventury, chybějící zboží a automatické odesílání objednávek dodavatelům, různé rozšiřující moduly, importy dat, u každého zboží je více cenových hladin, napojení na platební brány bank, samozřejmostí je komunikace se čtečkami čárových kódů atd.

Cena: od 40000Kč

Pozn.: všechny ceny jsou orientační a bez DPH 20%, jsme plátci DPH. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.