Naše znalosti, Váš zisk

Nejen realizované projekty nám dělají dobré jméno. Napsali jsme desítky článků do odborných magazínů a komentářů k aktuálnímu dění, každý měsíc Vám na email posíláme náš newsletter Podnikáme na Internetu, programujeme nástroje a tvoříme Encyklopedii hesel týkajících se Internetu a internetového podnikání.

Newslletter Podnikáme na Internetu

Každý měsíc uveřejňujeme seznam nejdůležitějších událostí v internetovém businnessu a píšeme zajímavé články, které posíláme zaregistrovaným návštěvníkům přímo na email. Podívejte se na archiv starších čísel, případně se rovnou zaregistrujte k odběru.

Publikace v časopisech

Naše znalosti publikujeme také v internetových magazínech, mezi které patří například Interval.cz, Živě.cz, či Mobilmania. Některé články se objevily i na přílohách klasických magazínů Chip a PCWorld. Seznam některých článků naleznete v sekci Publikujeme.

Encyklopedie

Unikátní projekt pro naše klienty. Podrobný slovník mnoha termínů a frází, se kterými se při podnikání na Internetu setkáte. Zajímají Vás témata jako např. Internetový marketing? SEO a SEM? PPC reklamní kampaně? Programování? Správa sítí? Vše se dozvíte v Encyklopedii.

Nástroje

V sekci Nástroje naleznete mnoho užitečných pomůcek, které Vám prozradí, jak si stojíte ve srovnání s konkurencí. Zanalyzujte si Vaše investice do PPC kampaní, zjistěte, jak si stojíte ve vyhledávačích, otestujte si přístupnost Vašeho webu...

IT webzine

IT webzine je internetový deník (weblog), který píše nás ředitel Petr Heller. Vedle cenných odborných informací ze světa Internetu zde naleznete i neformální informace o dění uvnitř naší firmy.

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.