Co vám můžeme nabídnout?

iNAK.CZ s.r.o. je internetová agentura specializující se na tvorbu www stránek. Zhotovíme webové stránky (webdesign), připravíme internetový obchod (e-shop), zajistíme první místa ve vyhledávačích (SEO) a naučíme vás, jak dlouhodobě budovat svůj úspěšný byznys.

Tvorba www stránek (webdesign)

Zajistíme doménu www.vasefirma.cz, webhosting, emailové adresy pro všechny vaše zaměstnance ve tvaru jmeno@vasefirma.cz .

Tvorba www stránek zahrnuje grafický návrh, který bude korespondovat s logem firmy. Webdesign bude vycházet z vašeho logytypu.

Připravíme pohodlný redakční systém, kterým si sami budete moci měnit obsah celého webu stejně snadno, jako by jste pracovali ve Wordu, a to bez dalších nákladů! Budete si vytvářet kategorie, přidávat nové stránky a obrázky, na kontaktní stránce připravíme interaktivní mapu, aby vás zákazníci rychle našli.

Eshop

Spustíme pokročilý e-shop na desítky, ale i tisíce produktů. Připravíme webdesign. U každého zboží si budete moci v klidu kanceláře nastavit parametry produktů, obrázky, cenové hladiny pro jednotlivé zákazníky (velkoobchod). E-shop se bude umisťovat na prvních místech ve vyhledávačích, bude obsahovat ankety, diskuse, třídění do kategorií, fotogalerii.

Budete mít přehled o objednávkách a zákaznících, obchod napojíme na účetní programy, na které jste zvyklí. Pro skutečně náročné zákazníky zajistíme platby kartou nebo napojení na informační systémy.

Internetový marketing

I sebedokonalejší internetové stránky a webdesign jsou k ničemu, pokud o nich nikdo neví. Víme, jak na web dostat návštěvníky, jak pečlivě sledovat a vyhodnocovat jejich aktivity a jak je donutit k nákupu.

V našem portfoliu jsou weby, které navštěvuje celkem až 100 000 lidí denně. Pronajměte si reklamní plochy a budujte tak svoji značku. Jste už našim zákazníkem? Máte výrazné slevy až 30%!

Zajistíme vhodnou reklamu, takovou, která nejen že se umí zaplatit, ale která navíc vydělá! Plaťte teprve tehdy, když na Vaši reklamu někdo klikne a na váš web skutečně navštíví. Máte tak jistotu, že reklama nepřišla nazmar. Pomůžeme Vám vhodně nastavit Vaše reklamní kampaně, tak aby levně přiváděli nové zákazníky.

Analyzujete, odkud k Vám lidé chodí? Kde se o Vašem webu dozvídají? Jaká klíčová slova hledají? Z jakého státu či dokonce města jsou? Jaké je technické vybavení jejich počítačů? Z jaké stránky odcházejí a proč nenakupují? Pokročilé statistické nástroje mají všichni naši zákazníci zdarma!

Slyšeli jste o síle komunitních sítí? Víte že na Facebooku je milion Čechů? Víte jak jim nabídnout svoje produkty a služby? Poradíme Vám!

Nezapomeňte, že i sebelepší tvorba www stránek (webdesign) se bez internetového marketingu neobejde!

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Umíme dostat stránky na první místa ve vyhledávačích. Námi vytvořené weby jsou už od začátku dělané s maximálním ohledem na vyhledávače, umisťují se na prvních pozicích na slova, která jsou pro váš byznys důležitá.

Virtuální prohlídky

Obohaťte si web o rozsáhlé virtuální prohlídky, která vám přinesou nové zákazníky! Prezentujte svoji provozovnu na internetu v tom nejlepším možném světle.

[sendmail]Kontaktní formulář na tvorbu webových stránek|Měl bych zájem o tvorbu webových stránek. Kontaktujte mě prosím na čísle....|Pokud vás tvorba webových stránek (webdesign) zaujala a chcete se dozvědět více, napište nám do následujícího formuláře. Během 24h Vás budeme kontaktovat.[/sendmail]

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.