O nás

Neskrýváme před vámi žádnou informaci, proto na této straně najdete odkazy na podstránky, na kterých se dočtete o našem týmu, zakázkách či o tom, co o nás veřejně říkají naši klienti. Najdete zde také odkazy na podrobné kontaktní informace a právní údaje firmy.

Náš tým

"Každý tým je maximálně tak silný, jako jeho nejslabší článek", říkáme u nás. Jsme proto pyšni na to, že všichni hlavní členové našeho týmu vystudovali či studují vysokou školu se zaměřením na expertní programování či marketing. Každý se svému oboru věnuje několik let. Zobrazte si kompletní profily o lidech, kterým se chystáte svěřit správu svých webových stránek.

Reference

Nezalekneme se žádného projektu. Mezi naše klienty patří nejen drobní živnostníci či menší firmy, ale i akciové společnosti nebo organizace s přímou účastí státu. Podívejte se na některé naše vybrané projekty, které jsou zvláštní svým provedením či rozsahem.

Co o nás říkají klienti

Nejen realizované projekty, ale i názory našich klientů nám dělají dobré jméno. Přečtěte si, co říkají naši klienti o našich produktech a o tom, jak jsme jim zvýšili návštěvnost a vydělali peníze.

Tiskové zprávy

Spuštění nových služeb, informace uvnitř firmy, zahájení spolupráce s významnými klienty. To vše najdete v sekci tiskových zpráv.

Kontaktní informace

Pokud se rozhodnete nás kontaktovat, nabízíme vám mnoho možností jak to udělat. Od prostého zatelefonávání (máme nejraději), přes napsání emailu do kontakního formuláře či zavolání přes Internet (Skype).

Právní údaje

Právní údaje jako jsou živnostenské listy, fakturační adresa, bankovní spojení či IČO a DIČ naleznete na této stránce.

Volná místa

Pokud máte zájem spolupracovat s námi, podívejte se na nabídku volných pracovních pozic na stálý pracovní poměr či jen na příležitostné brigády vhodné pro studenty.

Historie firmy

Působíme na internetu už téměř sedm let, podívejte se, jak jsme začínali, na naše první klienty a projekty a kam směřujeme.

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.