Co znamená mít web v cloudu?

Představte si že jste v místnosti. Ne v tak ledajaké, s vámi jsou tam další tisíce lidí. A přesto máte pro sebe dostatek místa. Můžete používat veškeré vybavení místnosti, nestaráte se o teplo ani světlo. Vše je přítomné pro všechny.

Představte si, že někdo z těch lidí navrhne, že nakreslí na stěny nějakou pěknou malbu. Nakreslí ji a všem se malba líbí. Vy ji ale vidět nechcete, dnes by jste chtěli zůstat u původního nátěru. Není problém, nasadíte si speciální brýle, pomocí kterých uvidíte svoji místnost tak, jak ji vidět chcete. Kdykoliv si ale brýle sundáte, uvidíte stále tu pěknou malbu.

Představte si, že jste si navrhli v místnosti speciální nábytek. Chcete ho mít jen pro sebe. Místnost je nekonečná, proto není problém si v ní najít dostatek prostoru jen pro Vás. Zde si můžete dělat co chcete, třeba si umístit ten svůj nábytek.

V místnosti právě zavedli rychlejší wifi. O nic se nestaráte, prostě to začnete všichni ihned využívat, je to paráda.

Tohle je CLOUD.

 

 

Aktuální projekty

Sportoviště Sušice

Webdesign, snadné ovládání redakčního systému, rezervace, kalendář, pravidelná tvorba obsahu... Stovky návštěvníků denně díky internetovému marketingu.

Puzzlepoint.cz s.r.o.

20000 produktů, stovky kategorií, pokladní online systém, sklady, zahraniční mutace, propagace v zahraničních vyhledávačích...

Leasyn s.r.o.

3D zobrazení produktů, pokročilé filtry, responzivní design sklady, práce se zákazníky (CRM), správa sociálních sítí...

HMStudio a.s.

propojení na informační systém Helios, tisíce produktů a objednávek synchronizované se sklady a účetnictvím.